Jutro nowy miesiąc

Czy też macie wrażenie że te wakacje minęły bardzo szybko, ja jakoś nie mogę się ostatnio odnaleźć, sierpień minął mi tak szybko, jakby połowa miesiąca gdzieś zginęła, może to dlatego , że na nudę nie narzekałam. Cieszę się że jutro Filipa raca do szkoły a Grzegorz do pracy i wreszcie nasze życie wróci do „normy”, przez te dwa tygodnie mężowego urlopu życie się trochę rozregulowało, późno chodziliśmy spać, potem długo spaliśmy, upały też dawały popalić. Od wczoraj u nas dużo chłodniej i wiecie co chyba przyzwyczaiłam się do tych upałów bo jest mi zimno, dzisiaj chodzę po domu w bluzce na długi rękaw.

Dzisiaj chodziłam z siostrą po mieście, szukałyśmy prezentu urodzinowego dla Elizy bo już 5 września kończy 6 lat. Siostra zdecydowała że najbardziej przydadzą się jej nowe ubrania bo przez wakacje sporo urosła i wszystkie rękawy zrobiły się za krótkie. Zabawek ma mnóstwo już nie wiadomo co kupować a i tak najlepsza zabawka to telefon.

Teściowa ostatnie dni słaba, dużo śpi, nie wiem czy ostatnia transfuzja była nie wystarczająca czy może zmiana pogody czy też nowotwór rozszalał się w organizmie. Niestety liczę się z tym że będzie coraz gorzej.

Strasznie mnie dzisiaj muli chyba idę robić sobie kawę, musze się wziąć za paznokcie bo już odrosty mam ale mi się nie chce mam lenia. Chociaż mi się nie chce muszę się zabrać do roboty.

Miłego popołudnia.

Reklama

3 myśli na temat “Jutro nowy miesiąc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s