15-03-2023

Mam ciężki czas. Z MOPS’u dostałam tylko jednego podopiecznego na 40 godzin w miesiącu, więc jak się można domyślić pieniądze niewielkie, no ale dobre chociaż coś. Intensywnie szukam pracy na etat, z podopiecznego nie zrezygnuje nawet jak dostanę inna pracę mam do niego blisko mieszka na tej samej ulicy nie wymaga dużej opieki, mieszka z żoną bardziej potrzebuje mnie jako towarzysza na spacery.

Dodatkowo mam problemy z Filipem , znowu jest problem z nauką nie uczy się efekt widać w ocenach a do końca maja muszą mieć wystawione oceny. Jestem zmęczona tym wszystkim.

Ostatnie dni nie mam chęci wstawać z łóżka, zmuszam się do wyjścia z domu, przestałam dbać o siebie. Wczoraj Kasia uświadomiła mi co się ze mną dzieje. Postanowiłam wziąć się za siebie, zmienić nastawienie do życia, mam nadzieję, że się ogarnę.

Ostatnio nie wchodziłam także na blog nie miałam chęci ani pisać ani czytać. Mam nadzieję, że z czasem wrócę z regularnymi wpisami. Nie wiem kiedy to nastąpi może jak może życie się unormuje. Dzisiaj napisałam bo chciałam żebyście wiedzieli co się u mnie dzieje.

Życzę Wam wszystkiego dobrego, nie wiem kiedy pojawię się następnym razem może się wypaliłam i przestanę pisać, zobaczymy co przyniesie czas.

Reklama

3 myśli na temat “15-03-2023

  1. Czasami tak bywa ja również ostatnio miałam chwilę zwątpienia. Jestem już mamą dorosłych dzieci, które poszły w swoim kierunku. Ja postanowiłam zadbać o siebie fryzjer, badania oraz co najważniejsze co zawsze chciałam zrobić to zęby. Zdecydowałam się na wybielenie martwego zęba, bo dość przypadkowo odkryłam że można taki zabieg wykonać. Zrobiłam również wybielanie pozostałych.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s