Długie przerwy

Znowu mam długą przerwę w pisaniu a im dłuższa ta przerwa tym trudniej zabrać się za pisanie. Trochę ostatnio miałam zajęć i jakoś tak nie mogłam się zebrać za to pisanie. Dzisiaj wreszcie mam trochę luzu bo moja rodzinka odpoczywa po obiedzie. Dzisiaj tylko rosołek bo w nocy wróciliśmy z 50 urodzin kuzyna Krzysztofa, więc jak się można domyślić mężuś trochę skacowany, dzisiaj nawet teściowa poszła na popołudniową drzemkę, korzystam z okazji, że nikt mi nie przeszkadza i piszę. Przez te ostatnie 9 dni trochę się działo. Po pierwsze wysiadła nam zmywarka i chociaż użytkuje dopiero 7 lat to człowiek przyzwyczaja się do dobrego. Najbardziej boję się tego że nie da się naprawić i będzie trzeba kupić nową.

Trochę znowu szyłam, a to zajmuje sporo czasu, bo jak wiadomo są jeszcze w domu inne obowiązki, uszyłam sobie nową tunikę już bardziej jesienną bo na lato mam już wystarczająco dużo ubrań, siostrze z tego samego materiału uszyłam kombinezon

Uszyłam także mężowi koszulkę jak zobaczył ostatnią którą uszyłam Filipowi to stwierdził że też chce żeby mu uszyć, wyszło coś takiego

Teściowa czuję się różnie raz lepiej innego dnia gorzej, w przyszłym tygodniu po raz kolejny będziemy badać krew. Niestety ja ostatnio nie czułam się zbyt dobrze i miałam problemy z podwyższonym poziomem cukru, trochę na własne życzenie bo sobie trochę pozwoliłam z łakociami. Od prawie dwóch tygodniu nie jem pieczywa, ziemniaków oraz żadnych mącznych produktów z białą mąką, no i oczywiście zero słodyczy, Moje wyniki już się poprawiły, czuję się lepiej no i dodatkowo 3 kg mniej na wadze.

Mam nowe książki do przeczytania nie wiem kiedy je przeczytam ale może w przyszłym tygodniu się uda

O wtorku Grzegorz zaczyna 2 tygodniowy urlop, w tym roku spędzimy go w domu, po pierwsze ze względu na mamę po drugie finansowo nie stoimy najlepiej.

Miłej niedzieli Wam życzę, idę się trochę położyć bo chyba teraz mnie dopadło popołudniowe zmęczenie.

Reklama

2 myśli na temat “Długie przerwy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s