Ostatni tydzień lipca

zapowiada się pracowicie. Dzisiaj pól dnia próbowałam się zarejestrować do lekarza medycyny pracy (miałam określonego żeby nie płacić) dopiero po 17 zostałam przyjęta, wizyta zajęła 5 minut najważniejsze że udało się wszystko pozytywnie załatwić. Trzeba przyznać ze dobra specjalizacja lekarska dzisiaj pani lekarka przyjęła około 100 osób każde zaświadczenie 70 zł to łatwy rachunek, obok mąż okulista do tego mają salon optyczny, czysty pieniądz.

Niestety dzisiaj znowu upał tylko jeden dzień pogoda dała odpocząć. Jutro muszę zawieźć zaświadczenie do szkoły, potem do przychodni załatwić skierowanie dla teściowej na badanie krwi, jutro muszę wejść do lekarza bo ostatnio teściowa ma bardzo wysokie to pierwsze ciśnienie krwi (nie mogę zapamiętać jakie to jest skurczowe czy rozkurczowe ) za to to drugie jest niskie.

W środę znowu jadę zaprawiać ogórki no i prawię pół tygodnia z głowy.

Weekend minął w miarę spokojnie. W sobotę 23 lipca rocznica śmierci mojego teścia już 12 lat nie ma go z nami, rano pojechaliśmy na cmentarz zawieźliśmy świeże kwiaty i znicz oczywiście nie zapomnieliśmy o innych naszych bliskich spoczywających na cmentarzu. Popołudniu odwiedziliśmy kuzynostwo a niedziela była dniem leniuchowania.

Miłego wieczoru.

Reklama

2 myśli na temat “Ostatni tydzień lipca

  1. Na szczęście ciśnienie da się wyregulować, a być może ta koszmarna pogoda ma na nie również jakiś wpływ. U nas wczoraj było jeszcze 25 stopni więc jakoś dało się przeżyć, ale na samą myśl że skwary powrócą odechciewa się żyć. Mega pozytywnego tygodnia Ci życzę.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Jak się już dowiedziałam takie skoki ciśnienia może powodować nowotwór, niestety teraz nie wiemy co tam się w środku dzieje bo zakończono leczenie w centrum Onkologii możemy się tylko domyślać

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s