Chwila oddechu

No i mamy lipiec koniec czerwca i początek lipca dał nam wycisk temperaturowy. Sobota dała trochę oddechu. Lubię ciepło ale to prawie mnie wykończyło a od jutra zapowiadają kolejne afrykańskie upały. Mam tylko nadzieje że nie potrwa to zbyt długo. Całe szczęście teściowa znosi tę pogodę dosyć dobrze, jej pokój jest od zachodniej strony więc to najgorsze słońce ją omija.

…. napisałam bardzo długi post i wszystko mi się wykasowało….. ten kolejny będzie inny bo już mi uciekły słowa które chciałam napisać

Gewor znowu ma dyżur już dzisiaj o 6 rano pojechali na awarię, rura pękła woda się lała wrócił dopiero po 14 teraz śpi. Mama jutro jedzie do pracy, martwię się jak zniesie podróż, od jutro wracają afrykańskie upały.

Staram się wyrabiać z wszystkim zajęciami do 10 a potem raczej już nie wychodzę na zewnątrz aż do 16 nawet 17. W wolnym czasie poświęcam czas na czytanie. W tym tygodniu udało się przeczytać 3 kolejne książki: dwie Katarzyny Bester „Słodki kłamca” i „Mam coś Twojego” oraz Penelope Ward „Mieszkając z wrogiem”. Chyba zacznę zapisywać przeczytane książki bo zaczynam się gubić. Wczoraj przywiozłam od kuzynki dwie następne a i kilka ebooków już czeka w kolejce na pewno nie będę się nudzić.

Uciekam jadę do mamy spędzić z nią trochę czasu bo jak pojedzie wróci dopiero we wrześniu.

Miłego popołudnia…

Reklama

5 myśli na temat “Chwila oddechu

  1. Było dwa dni oddechu od upałów, ale niestety na tym koniec… Sam też w skwarne dni staram się wszystko po ogarniać z rana, żeby potem móc z czystym sumieniem zaszyć się w domu. Nie mogę przekonać się do ebooków. Jednak muskania palcami stron elektronika nie zastąpi 🙂 Spokojnego tygodnia.

    Polubione przez 1 osoba

    1. To prawda super uczucie czytając tradycyjna książkę, ale ja nauczyłam się czytać ebook jak jezdzilam do Niemiec nie sposób przewozić tradycyjne książki w takich ilościach jakie ja potrafię przeczytać

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s