Pierwsze dni Nowego roku

Pierwsze dni nowego roku mijają raczej spokojnie, ostatnie dni jestem strasznie zmęczona i ciągle dokuczają mi jakieś dolegliwości, zaczynam wpadać w melancholijny nastrój. Jak wiadomo w domu zawsze jest praca, ale brakuje mi spotkań towarzyskich, ze względu na Covid oraz stan zdrowia teściowej rezygnowaliśmy z odwiedzin, te ciągłe przerwy świąteczne strasznie mnie zmęczyły nie lubię takiej bezczynności i chociaż zajęcie by się znalazło to nie wszystko wypada robić w święta. A przed nami kolejny dzień wolny. W przyszłym tygodniu na chwilę wracamy do normalności ale już od następnego tygodnia Filip zaczyna ferie więc spokoju w domu nie będzie, tylko komputer i granie.

Miłego wieczoru

Reklama

3 myśli na temat “Pierwsze dni Nowego roku

  1. hej, z całym szacunkiem dla Pani, komputer i granie to dziś podstawa tak samo jak kiedyś np. piłka nożna na dworze i słupki z cegieł 🙂 też lubię pograć i uważam że komputery są lepsze niż telewizory, choć to zależy jakie TV i jakie gry 🙂 proszę o wyrozumiałość dla grających w gry 😉 pozdrawia serdecznie

    Polubione przez 1 osoba

    1. Nie mam nic przeciwko komputerom i graniu czy w taki sposób poznawaniu znajomych tylko we wszystkim musi być umiar, jeśli dla kogoś jest to całym życiem przez to zaniedbuje szkołę, życie rodzinne itp. to już nie jest dobrze. I te wyzwiska i napady agresji to też nie normalne zachowanie.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s