U Kuby….

Jak jestem w domu potrafię cały dzień nie włączyć TV, oglądanie nadrabiam będąc w Niemczech. Nie oglądam wszystkiego jak leci aż tak zdesperowana nie jestem. W moich serialach pokończył się sezony i muszę czekać na kolejne ale zawsze coś do objerzenia się znajdzie. Nie jestem wielką fanką Kuby Wojewódzkiego, ale od czasu do czasu oglądam jego program jak zainteresuje mnie zwiastun i tak też się stało wczoraj. Gośćmi byli Marianna Schreiber oraz dawno nie widziany Czesław Mozil.

Czesław znany pewnie większości, kilka lat temu miał swoją chwilę sławy, pamiętam go jako jurora z X Faktor i jak przez mgłę jego muzykę, Chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci jego „łatka playboya”, który po blisko 300 podbojach miłosnych znalazł miłość swojego życia tuż obok siebie. Czesław jak to Czesław chaotyczna mowa w jednym zdaniu zawiera kilka wątków, stwarza pozory „nadwornego błazna”. I nagle w trakcie tej rozmowy odkryłam, że to tylko pozory, a Czesław to bardzo inteligentny, mądry, wrażliwy facet a jego nowa płyta #ideologiamozila wiele mówi o Polakach i dzisiejszej Polsce. Urzekła mnie ta wczorajsza rozmowa Kuby i Czesława takiego Mozila nie znałam. A jego wypowiedzi na pewno nie wszyscy będą potrafi zrozumieć, a w nich zawarte bardzo ważne sprawy dotyczące nas wszystkich. W czasie pandemii Mozil napisał książkę pt. „Pocztówki z pandemii” na pewno przeczytam.

Kolejnym gościem była Pani Marianna ani imię ani nazwisko nic do mnie nie mówiło dopiero po pierwszych zdaniach Kuby i fragmencie programu Top Model dowiedziałam się kim jest ta Pani. Jak już się dowiedziałam to oczywiście telefon w dłoń szybkie przeszukanie Internetu. Pani Marianna zrobiła na mnie dziwne wrażenie chyba nie do końca była szczera w swoich wypowiedziach, a być może bała się szczerze odpowiedzieć. Wprawiła wrażenie bardzo nieszczęśliwej i samotnej w małżeństwie, chyba ten obecny jej „lans” to próba zwrócenia uwagi na jej osobę głownie dotyczy to jej męża bo jak też sama powiedziała ona mówi a on jej nie słucha. Nie łatwe jest życie żony polityka, tym bardziej że ma ona odmienne poglądy od swojego męża. I tak sobie myślę, że nie mam dobrych przeczuć co do tego małżeństwa, albo ono się rozpadnie jeśli ona faktycznie będzie dążyła do realizacji swoich marzeń albo on będzie starał się ją uciszyć i stłamsić a on będzie się wspinał po szczeblach kariery politycznej. Zobaczymy co czas przyniesie.

Jak by ktoś chciał obejrzeć wrzucam linki :

Odcinek emitowany w TVN

https://player.pl/playerplus/programy-online/kuba-wojewodzki-odcinki,455/odcinek-11,S30E11,216408

ciąg dalszy odcinka tylko w Player

https://player.pl/playerplus/programy-online/kuba-wojewodzki-odcinki,455/odcinek-12,S30E12,218792

Dobrej nocy.

Reklama

Jedna myśl na temat “U Kuby….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s