Chodzę śpiąca cały dzień

Dzisiaj jestem jeszcze bardziej nieprzytomna niż wczoraj, oczy mi się same zamykają. Wczoraj jak już położyłam się do łóżka to oczywiście nie mogłam zasnąć chyba za bardzo zmęczona byłam a jak już dobrze zasnęłam to budzik dzwonił. Niestety należę do takich osób, które jak już wstaną i się rozbudzą to ponownie nie zasną, tak więc chodzę dzisiaj od 6:45 i co chwilę ziewam całe szczęście jutro mamy wolne i mam nadzieję wreszcie odeśpię podróż.

Jestem już w Niemczech ale jeszcze czekam mnie załatwienie kilku spraw w Polsce. Całe szczęście mogę je pozałatwiać przez telefon. Jutro przyjadą nowe meble do pokoju Filipa a pokój oczywiście jeszcze nie gotowy, mąż jak zawsze ma na wszystko czas. Dzisiejsza informacja zmobilizowała go do działania, mam nadzieję że na weekend Filip będzie się cieszył nowymi meblami i odświeżonym pokojem.

Ostatnie dni w domu jak zawsze były intensywne, jeszcze wizyta z Filipem w poradni, teściowa ciężko zniosła ostatnią chemię już myślałam, że będę musiała przełożyć wyjazd. Jak nigdy pakowałam się dopiero w piątek. Cały pobyt w domu był wyjątkowo intensywny a czasami wieczorami byłam tak zmęczona, że zasypiałam jak tylko głowa dotknęła poduszki.

Miłego wieczoru 🤗

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s