Ucieka kolejna niedziela

Dzisiaj leniwa niedziela, po wczorajszej imprezie trzeba trochę odpocząć. Wczoraj imprezę organizowaliśmy w naszym mieszkaniu. Impreza planowana, tak właściwie ja zaprosiłam gości na pizzę własnej roboty. Wczoraj wstaliśmy przed 7 żeby na spokojnie zrobić zakupy i przygotować składniki do pizzy. Sobotnie przedpołudnie i wczesne popołudnie do przyjazdu gości minęło nie wiadomo kiedy. Na siedem osób zrobiłam 5 pizzy o średnicy 32 cm, było trochę pracy ale było warto pizzę znikały w mig.

W piątek byłam z Filipem w przychodni chirurgicznej ustalono termin zabiegu na 24 września. 23 września na 8 rano muszę zawieźć Filipa, zrobią wszystkie badania, następnego dnia zabieg i jak wszystko pójdzie dobrze w sobotę do domu.

Wczoraj minęło 20 lat od ataku na WTC. Aż trudno uwierzyć że to już 20 lat, jaka ja byłam młoda i jaka zakochana dopiero co poznałam Grzegorza ale samego dnia 11 września dokładnie nie pamiętam tylko przerwę w nadawaniu TV i samolot wbijający się jedną z wież. Wczoraj Grzegorz opowiadał że dokładnie pamięta ten dzień siedział z Darkiem w garażu i naprawiali auto nie mając o niczym pojęcia i wtedy odwiedził i znajomy Artur (niestety już nie żyje ) z wiadomością o tym co się stało. Czytałam też wiele komentarzy na FB wiele osób dokładnie pamięta co robili w tym czasie a nie których nie było jeszcze na świecie. A Wy pamiętacie ten dzień i co wtedy robiliście ??

Reklama

5 myśli na temat “Ucieka kolejna niedziela

  1. Nie pamiętam, ale kiepska mam pamięć 🙂 Dobrze że ten termin nie wypadł gdy była byś w Niemczech… Będą na miejscu nie będziesz się tak martwić… Choć trudno się nie martwić… Będzie dobrze. Spokojnego tygodnia.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s