Tydzień z głowy

Dzisiaj już poniedziałek i tydzień od powrotu do domu, aż mi się wierzyć nie chce że tak szybko mija czas. Poprzedni tydzień był dosyć intensywny, jeszcze jestem zmęczona, myślę że w tym tygodniu już trochę odpocznę, zobaczymy.

Jak już wiecie w sobotę odbyła się impreza urodzinowa Elizy i chociaż właściwe urodziny przypadły na niedzielę 5 września, siostra postanowiła wyprawić je w sobotę. Eliza była zachwycona tortem, najważniejsze było to, że był różowy a z opinii pozostałych muszę przyznać, że też był smaczny nie za słodki nie za tłusty, prawie cały został zjedzony, nawet mój Filip jadł z apetytem a nie przepada za ciastami i pytał czy zrobię jeszcze kiedyś. To pierwsze impreza urodzinowa Elizy z kompletem gości bo była babcia Ela, nasza rodzinka no i siostra Elizy niestety zabrakło tylko mojej teściowej ale „przyszywana babcia Irka” odpuściła sobie imprezę bo Eliza przeziębiona i bała się żeby się nie zarazić, jak wiecie w jej przypadku musi bardzo uważać i nie narażać się. Wstawiam krótkie filmy solenizantki.

Dziecięca spontaniczność jest nie do opisania.

Po powrocie z imprezy odwiedzili nas jeszcze znajomi, mnie niestety zaczął boleć ząb który cały wieczór próbowałam zatruć, na szczęście się udało ale jutro czeka mnie wizyta u dentysty na pewno będę musiała go usunąć i zastanawiam się jak jak będę wyglądać bez jedynki dolnej, a niestety przez jakiś czas będę musiała tak chodzić bo dziąsło musi się dobrze zagoić a i jednego zęba nie będzie łatwo wstawić, ja mam przerąbane z tymi zębami.

Niedziela przywitała nas słoneczkiem postanowiliśmy popołudniu pojechać na wieś do rodziny męża. Miło spędziliśmy czas na świeżym powietrzu, nawet było ognisko, pieczone kiełbaski i ziemniaki pieczone w żarze ogniska, przypomniały mi się czasy dzieciństwa. Po miło spędzonym dniu wieczorem wróciliśmy do domu. Świeże powietrze chyba zrobiło swoje bo przed 22 padłam. Spałam do rana, mam nadzieję że w tym tygodniu będę już bardziej przytomna.

Miłego tygodnia Wam życzę.

Reklama

2 myśli na temat “Tydzień z głowy

  1. Oj z jedynką to ciężko będzie faktycznie:) ja mogę doradzić w razie czego zamiast koronki robic uzupelnienie na wkladzie. Tansza opcja a trzyma sie rownie dobrze:)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s