Męczący weekend

Ten weekend strasznie mnie wymęczył, już wole jak Kai przyjeżdża i razem z Fryderyką imprezują, przynajmniej ja mam więcej czasu dla siebie i mogę naładować akumulatory. Oczywiście jak zaczęłam oglądać nowy serial to nie mogłam przestać efekt taki że dzisiaj jestem strasznie zmęczona bo zamiast spać oglądałam odcinek za odcinkiem, wczoraj w nocy skończyłam 4 i ostatni sezon i planuję przerwę do czasu aż coś nowego mi nie wpadnie w oko. Ten tydzień zapowiada się dosyć dobrze jutro Fryderyka ma termin do dentysty jedzie z córką będę miała chwilę odpoczynku, na środę zaplanowany basen, powinno dosyć szybko minąć. Niestety kolejny weekend także bez Kaia – tym razem jedzie do Berlina demonstrować przeciwko wszelkim ograniczeniom w związku z Covid 19.

W sobotę powietrze było strasznie ciężkie, a wieczorem przygnało burzę, dobrze że był to wieczór pozamykałam rolety i ustawiłam głośniej tv bo pies strasznie boi się grzmotów, a jak pies zestresowany to i Fryderyka panikuje i robi się straszny galimatias, tym razem udało się tego uniknąć. W niedzielę Fryderyka trochę była rozstrojona może to przez tą pogodę albo po prostu była znudzona, teraz w tv głównie transmisje z olimpiady i chociaż wybór kanałów duży to ją mało co interesuje. W nocy też chyba nie spała zbyt dobrze bo rano nie mogłam jej dobudzić . Uciekam chyba jeszcze zrobię sobie godzinna drzemkę przed powrotem Fryderyki bo oczy mi się same zamykają.

Miłego popołudnia

Reklama

12 myśli na temat “Męczący weekend

    1. Dzięki Tobie też dobrego tygodnia. Protestują co jakis czas że trzeba maski nosić, że bez szczepienia nie wpuszczaja na np. Koncerty a Kai to wieczny nastolatek to widocznie go kręci, ostatnio jak był to mu się oberwało od policji bo jakieś zamieszki były

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s