Luźny piątek

Czwartek dał mi wycisk więc z niecierpliwością czekałam na piątek. Dzisiaj jak to w piątki prawie 9 godzin wolności, jeszcze wczoraj planowałam że przejdę się dzisiaj do miasteczka, ale jak dzisiaj wstałam to już mi się nie chciało stwierdziłam, że właściwie nie mam takiej potrzeby i zrobiłam sobie dzień lenistwa.

Wczoraj pół dnia walczyłam z pralką, jak to mówią złośliwość rzeczy martwych. Wstawiałam pranie po prawie godzinie pralka zaczęła piszczeć na wyświetlaczu błąd i stoi, w środku pełno wody, próbowałam na wszystkie sposoby wyłączyłam, zmieniałam program nic się nie działo, stwierdziłam, że trzeba otworzyć miejsce gdzie znajduje się filtr, wypuścić wodę i może wtedy uda się otworzyć pralkę. Jak pomyślałam tak zrobiłam, niestety przy okazji narobiłam sobie bałaganu bo woda zalała podłogę na szczęście to pomieszczenie w piwnicy i obok mamy prysznic więc mogłam wylać wodę i z łatwością posprzątać, trochę czasu mi to zajęło, i tak jak przewidziałam drzwi pralki się odblokowało na wiele to się nie zdało bo pranie jeszcze w mydlinach i mokre strasznie a tu tylko linki w piwnicy. Odczekałam jakiś czas po około 2 godzinach podjęłam kolejną próbę prania znowu nie udaną i znowu ten sam proceder wypuszczania wody. Jak już wszystko doprowadziłam do porządku to napisałam do córki, że z pralką coś nie tak, przyszła wieczorem, sprawdziła jeszcze raz filtr, który już był czysty, pogadała podumała, wrzuciła ponownie moje nie wyprane ręczniki nastawiła pralkę na program ponad 2 godzinnego prania i o dziwo pralka zadziałała normalnie. Może to ja mama tylko jakieś felerne dni albo po kilku godzinach odpoczynku w pralce coś się odblokowało. Mam nadzieję że już nie będzie mi robiła kolejnych niespodzianek.

W środę znalazłam na Netflix kolejny serial który mnie zainteresował oczywiście już jestem wkręcona czekam na każdą wolną chwilę żeby oglądać. Dwa kolejne weekendy jestem z Fryderyka sama, mam nadzieję że jakoś przeżyję je bezboleśnie.

Miłego weekendu.

Reklama

6 myśli na temat “Luźny piątek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s