Zwykły poniedziałek

W Polsce święto a tutaj zwyczajny poniedziałek, dzisiaj wczesna pobudka i tak powoli płynie dzień na luzie. Dzisiaj wyjątkowo już zaliczyłam rozmowę z mężem czasami miło usłyszeć jego głos, przeważnie piszemy do siebie ale tym razem ma potrzebę posłuchania jego głosu. Niestety znowu głodno a nawet nad ranem musiał być przymrozek bo trawa była biała, martwię się, żeby warzywa w ogródku nie pomarzły bo była by wielka szkoda już mam sałatę i rzodkiewki wzeszły.

Wczoraj wieczorem w moim rodzinnym mieście spadł śnieg, to nie do wiary pogoda w tym roku wariuje oby jak najszybciej się to unormowało bo nic nam nie urośnie i nie będziemy mieli co jeść a ceny będą kosmiczne.

Mamy nowy miesiąc to i nowe rachunki, dzisiaj Grzegorz podał mi rozliczenie prądu za miesiąc kwiecień i znowu rachunek wyższy o 20 zł wykończą mnie te opłaty, niestety trochę te rachunki podwyższa szkoła online bo komputer Filipa od rana do wieczora na chodzie. Niestety nie da się ukryć, że podczas mojego pobytu w domu też więcej prądu zużywamy a to więcej się piecze, no i prania i suszenia więcej ale co tam jak trzeba to trzeba w maju rachunek powinien być mniejszy.

Idę coś na obiad wymyśleć, a potem pooglądam zaległe seriale. Miłego poniedziałku.

Reklama

9 myśli na temat “Zwykły poniedziałek

  1. W Krakowie słonecznie, ale zimny wiatr i bardzo silny. Na krakowskich plantach nawet wielki kasztanowiec uległ zniszczeniu, tak mocno wieje… Miłego!

    Polubienie

  2. Mam obsianą połowę ogrodu, włożyłem w to kupę pracy i gdyby teraz to przykrył śnieg, to bym sie załamał!! 🙂 Jeszcze nie wiadomo jakie szkody przyniosła wczorajsza burza… Wbrew pozorom dla mnie to też zwykły poniedziałek, albo raczej taka druga niedziela 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s