Nagła awaria

Dzisiaj wyjątkowo dwa wpisy:

Dzień nie zapowiadał niespodzianek. Ja wstałam po 7, Fryderyka przed 10 obie w dobrych humorach czas płynął przyjemnie. Można powiedzieć dzień taki normalny wtorek, piękne słoneczko za oknem i tak sobie spędzałyśmy ten czas miło i przyjemnie.

Przed południem pogadałam trochę z mamą, na popołudnie umówiłam się na rozmowę z siostrą. Po południu dostałam od siostry wiadomość że znowu mają jakieś problemy z podłączeniem gazu do budynku i odbierając wiadomość nagle telefon mi zgasł. Czarny ekran i nic żadnej reakcji, wpadłam w panikę co się mogło stać przecież to nowy telefon. Co tu zrobić biegnę szybko na górę włączam komputer piszę do siostry, że nie wiem co się stało telefon mi padł, naciskam przyciski: jeden, drugi przy smartfonach nie ma tego dużo nadal nic. Zrezygnowana i załamana dzwonię do męża dobrze, że tu jest stacjonarny telefon, na szczęście odebrał wypytał o co i jak nie miał pojęcia co się mogło stać jedyne co poradził to wcisnąć oba przyciski jednocześnie i po chwili puścić. Jak poradził tak zrobiłam i na szczęście zadziałało telefon się zresetował i od tej pory nie ma z nim problemów. Całe szczęście, co ja bym zrobiła bez telefonu masakra no ale to jeszcze nie koniec niespodzianek bo jak wiadomo nieszczęścia chodzą parami po kolacji zaczął mnie boleć ząb a właściwie to bardziej dziąsło i to od wewnętrznej strony, boli jak strasznie ratuję się jak mogę, mam nadzieje, że szybko przejdzie. Jak wiecie od czasu do czasu tak mam bo te dziąsła chore, dopóki wszystkich zębów się nie pozbędę co jakiś czas będę miałam takie nawroty bólowe.

Zmęczona już jestem dzisiejszym dniem do tego obolała zaraz kładę się spać, Fryderyka jeszcze siedzi na dole i czyta idę ja zagnać do spania. Dobrej nocy.

Reklama

15 myśli na temat “Nagła awaria

  1. Setki km od rodziny na kilka tygodni. Dorotka w Niemczech, rodzina w Polsce. Telefon to jedyna opcja by można zadzwonić, napisać sms i mieć stały kontakt z rodziną, nie tęsknić aż tak mocno. Więc ja tą panikę rozumiem! Dodając, że to zupełnie nowy i drogi telefon więc tez bym sie wkurzyla.

   Polubienie

   1. Ze wszystkimi się zgadzam i przyznaję Ci rację ale. Nie jest na odludziu. Jest w cywilizowanym kraju z dostępem do wszystkiego czego zapragnie. Więc panika tu jest nie potrzebna.

    Polubione przez 1 osoba

 1. Dotko, zobacz ja fajnie mieć łebskiego faceta, mam na myśli Grzegorza. A z zębem, to paskudna sprawa, on najczęściej nie daje za wygraną i pobolewa, pobolewa. Dentysta by sie przydał, tylko tam chyba drogo.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Już przestało boleć, mam czasami takie incydenty bólowe, jak wrócę w czerwcu do domu wezmę się znowu za te zęby ale jak ostatnio wszystko wiąże się z kasą wyrwanie jednego 200 zł a muszę 4 i do tego nowa proteza ok 2000 zł

   Polubione przez 1 osoba

    1. Niestety walczę z tą paradontoza, za późno została wykryta i teraz niestety trzeba zdrowe zęby usuwać bo dziąsła chore, strasznie nad tym ubolewam bo od najmłodszych lat bardzo dbałam o uzębienie a potem ta paradontoza leci jeden po drugim niestety to dziedziczne moja mama też ma

     Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s