Leniwy wtorek

Dzisiaj cały dzień się leniłam, nawet na zakupy wysłałam Filipa w przerwie między lekcjami. Obiad przygotowałam częściowo wczoraj, więc dzisiaj nie miałam dużo roboty. Nadrabiałam zaległości w oglądaniu moich seriali, przez jeden dzień wszystkiego nie zdążyłam obejrzeć. Na jutro zaplanowane farbowanie włosów a po południu czeka mnie wizyta przyjaciółki Eweliny z jej 3 letnią siostrzenicą Madzią bo Madzia stęskniła się za ciocią Dorotą i już trzeci tydzień się do mnie wybiera i wybrać się nie może. Jutro Lily będzie miała przymusowe siedzenie w transporterze bo jak już Wam kiedyś pisałam niestety nie przepada za dziećmi bezpieczniej będzie jak zostanie na czas wizyty zamknięta. Do Elizy już się przyzwyczaiła, ale Madzi nie zna i mogła by jej zrobić krzywdę. Jutro o 18 jeszcze czekam mnie wywiadówka online – jeszcze nie miałam okazji w takiej uczestniczyć ciekawa jestem jak to się będzie odbywać.

Pogoda niestety nas nie rozpieszcza, ale w niedzielę udało nam się „złapać trochę słońca”, pojechaliśmy do rodziny na wieś, wieczorem grzaliśmy się przy ognisku a mnie udało się uchwycić na zdjęciu zachód słońca

Niestety coraz bardziej w głowie brzęczy że za chwile trzeba będzie jechać do pracy, ale jak mus to mus. Pod koniec tygodnia będę musiała zarezerwować bilet no i oczywiście zarejestrować się na test Covidowy – znowu będzie stres żeby wyszedł negatywny. Dzisiaj nie długi ten wpis, może następny będzie dłuższy.

Dobrej nocki 😙🤗

Reklama

3 myśli na temat “Leniwy wtorek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s