Święta tuż tuż

Mamy 4 niedzielę adwentu, za 4 dni Wigilia. U nas dzisiaj przy niedzieli pracowicie, zaczęło się już wczoraj bo wieczorem zauważyłam, że z w łazience z syfonu cieknie woda a że już było po 21, więc naprawę trzeba było przełożyć na dzień dzisiejszy i akurat dzisiaj ucieszyłam się, że niedziela handlowa bo mąż musiał kupić nową uszczelkę. Ja korzystając z okazji, że Filip umówił się z kolegami na mieście, jak szalona w padałam do jego pokoju na przedświąteczne generalne porządki, właśnie przed chwilą zakończyłam misję porządkową i postanowiłam napisać do Was kilka słów. Mąż uciął sobie poobiednią drzemkę. Planuję jeszcze dzisiaj upiec piernik ale najpierw przerwa na poobiednią kawę.

Pogoda dobijająca cały dzień ciemno, dzisiaj podobno miało wyjrzeć słońce niestety u mnie nie wyjrzało nawet na chwilę, cały czas mam wrażenie, że jest wieczór, trzeba jakoś to przetrwać.

Dzisiaj 10 rocznica śmierci mojej ukochanej babci znalazłam zdjęcie mojej babuni z mały Filipem, Brak mi jej każdego dnia ale takie jest życie.

Miłej niedzieli 🤗

Reklama

6 myśli na temat “Święta tuż tuż

  1. Człowiek po tych przygotowaniach do świąt jest tak padnięty, że nie ma siły się nimi cieszyć 🙂 Ale co począć, przedświąteczne porządki są również naszą tradycją 🙂 Miłego dnia 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s