I mamy czwartek

No to mamy czwartek a wyniku dalej nie ma, a ja czekam i czekam uziemiona w domu. Już coraz bardziej tracę nadzieje że będzie on dzisiaj jak nie będę miała do 15 muszę poprosić Juttę o kolejne zakupy. Trudno nic na to nie poradzę.

Mój ślubny ma dzisiaj urodziny a za 6 dni Filip. Kolejny rok nie ma mnie przy nich w dniu ich święta ale co zrobić taka praca, z samego rana wysłałam mężowi życzenia.

Dzisiaj jestem wykończona miałam ciężką noc, Fritzie o 21 była wyspana i chodziła do 2 w nocy, miałam nadzieję, że rano pośpi trochę dłużej, więc i ja mogłabym poleżeć a tu jak na złość 7:30 ona już się domaga śniadania. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojna chociaż właśnie zrobiła sobie przerwę na drzemkę i jak pośpi z 2 godziny to pewnie znowu będzie wieczorem chodzić. Trudno co ma być to będzie.

Jesień tutaj mnie urzekła całkiem inaczej niż w mieście. Tutaj nie zbierają grzybów więc można trafić na ładne okazy (w Polsce już dawno były by zjedzone albo ususzone) nie mogę się powstrzymać od robienia zdjęć zawszę zauważę coś innego. Dzisiaj pozbierałam kilka żołędzi i kasztanów niech trochę jesieni zagości w moim pokoju. Szkoda tylko. że codziennie pada i wietrzenie i zimno się z robiło w Polsce podobno ładna pogoda przynajmniej w moim regionie.

Wracając do najważniejszego tematu ostatnich dni, wczoraj przeglądając różne informacje w Internecie natknęłam się na artykuł pt.

„Strajk Kobiet”. ​Ojciec Adam Szustak: Ja też nienawidzę tego Kościoła.

Znalazłam tam także vlog który prowadzi Ojciec Adam.

Polecam przeczytać i obejrzeć. Mnie na tyle zainteresował, że planuje obejrzeć inne jego nagrania.

Miłego popołudnia. 🤗🙂

Reklama

18 myśli na temat “I mamy czwartek

  1. Wynik mial byc w ciągu 48 godzin od pobrania próbki ale podobno nie wyrabiają się w laboratorium i wszystko się opóźnia, na pewno wreszcie przyjdzie ale wybralam ters zeby nie siedzieć na kwaranntanie ani tak siedzę bo wyniku nie ma

   Polubione przez 1 osoba

     1. na na email tylko sprawdzam na stronie laboratorium dostałam taką kartke z numerem mojego pobrania, loguje sie tam za pomocą tego numeru i daty urodzenia, poza tym podałam teź email,numer telefonu i Britta podała też swoje dane

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s