Podsumowanie tygodnia

Ostatni tydzień, ostatnia nocka. Szalony, stresujący, zwariowany był ten tydzień. Od dwóch nocy praktycznie nie sypiam, zasnę i po chwili się budzę. Może dzisiejsza noc przed wyjazdem będzie lepsza. Pewnie zmęczenie i stres już swoje robi. Wczoraj byliśmy wszyscy u Britty i Christiana na grillu, jak zawsze było miło, chociaż ja już zmęczona i tylko myślałam o tym, żeby za dużo nie wciągali mnie do rozmowy, już mi się po prostu nie chce myśleć. Jak to mówią obecna ciałem nieobecna duchem. Britta już się ze mną rozliczyła wczoraj, zaskoczyłam się ponieważ jadę 2 dni wcześniej a zapłaciła mi za cały tydzień pracy, oczywiście powiedziałam, że to za dużo a ona na to : „Tak jest dobrze”. Podziękowałam i się ucieszyłam, poza tym dostałam jeszcze kartkę z podziękowaniem i tam dodatkowo symboliczną premię. To mnie całkowicie zaskoczyło. Jak zawsze ja z Fritzie pojechałyśmy wcześniej do domu a Kai przyszedł później. Na koniec Britta mnie wyściskała, podziękowała za wszystko z nadzieją, że tutaj wrócę. Takie mam plany mam nadzieję, że nic się nie wydarzy i wrócę. Jutro na dworzec odwozi mnie Kai.

Postanowiłam dzisiaj wstawić jeszcze kilka zdjęć z ostatnich dni:

Poranny spacer z Penny zaowocował spotkaniem z sarną (mam nadzieję że ją widać), a tam w oddali widać dwa spacerujące gąsiory.

Penny będę za nią tęsknić – nigdy nie przepadałam na pudlami, ale jakoś z nią strasznie się zżyłam. Lini to pies Britty i Christiana również bardzo przyjaźnie nastawiony, duży pies niestety nie wiem jaka to rasa. Pozostałe zdjęcia to widok z tarasu, wyżej wspomnianych, ich dom stoi na górze wzgórza a w dole miasteczko.

Ostatnie zdjęcia ze spotkania z innymi polkami pracującymi jako opiekunki, z racji tego, że mam auto do dyspozycji spotkałyśmy u nich w miasteczku i pojechałyśmy nad jeziorko. Miło było spotkać koleżanki po fachu, posiedzieć i pogadać.

Do zobaczenia w Polsce. Pewnie odezwę się dopiero za kilka dni, postaram się chociaż napisać że dojechałam a może uda się zrobić jakieś fajne zdjęcia w drodze. Miłego wieczoru i pogodnej niedzieli. Ściskam. 🤗😗

Reklama

17 myśli na temat “Podsumowanie tygodnia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s