Wtorkowe wieści

Dzisiaj od rana znowu dużo pracy, a jeszcze wizyta u dentysty mnie czekała. Wstałam krótko przed 7, nawet gdybym chciała sobie pospać to nie dało by rady bo majstry od dachu robią sporo hałasu. Nawet się ucieszyłam, że tak wcześnie wstałam bo więcej zrobię i aż wstyd się przyznać, ale się nie wyrobiłam z robotą. Zadzwoniłam do mojej zmienniczki i około 1,5 godziny ona mi opowiadała o naszej podopiecznej, jak się dzisiaj okazało mam tam zostać przez 9 tygodni trochę jestem zła bo było umówione, że max 8 bo ja dłużej nie dam rady a najchętniej chciałabym tylko na 6 tygodni. Powiedziałam jej, że nie wiem jak długo dam radę najwyżej niech ktoś przyjedzie na podmianę najważniejsze moje zdrowie bo potem będę tylko 6 tygodni w domu i znowu będę musiała jechać. Dzisiaj po dentyście jestem znowu obolała, ale teraz na razie mam spokój aż do następnego przyjazdu do Polski. Jeszcze trochę i zacznę się pakować, dzisiaj kupiłam bilet – już nie ma odwrotu. Kupiłam wreszcie pralkę, dzisiaj zawęziłam wybór do 2 różnych modeli i decyzja zapadała wybrałam pralkę firmy Beko https://www.neonet.pl/pralki/beko-wuv8612xaws.html , musiałam się zdecydować jak najszybciej bo nie zostało mi wiele czasu na promocyjny zakup.

Miłego wieczoru ja idę odpoczywać bo jeszcze mnie trochę boli szczęka po rwaniu.

Reklama

18 myśli na temat “Wtorkowe wieści

  1. Zapewne czas Ci zleci i nim się obejrzysz i będziesz wracać do domu.Ja siedzę obecnie drugi dzień urlopuje.Wolność od ludzi ale coś czuje ze do konca tygodnia bedę miec dosc i na drugi tydz bedę chciec wracać do sklepu do ludzi zeby nie zwariować.

    Polubione przez 2 ludzi

  2. Witaj! Wpadłam, ale zostanę na dłużej. Współczuję rwania, ja jeszcze tej przyjemności nie miałam,ale pamiętam, jak raz poszłam z babcią na rwanie, cała się trzęsła z bólu i strachu. Nie jest to miłe.. Odpoczywaj! Dobrej nocki!

    Polubione przez 1 osoba

  3. Nigdy nie miałam wyrywanego zęba z korzeniem (tylko mleczaki, wieki temu), więc nawet nie umiem sobie wyobrazić, jak się potem człowiek czuje. Mam nadzieję, że już wszystko zaleczone. Zadowolenia w nowej pracy 😊

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s