Krótka informacja

Witajcie,

pewnie nie którzy z Was, zastanawiają się co się ze mną dzieje (a może wręcz odwrotnie cieszycie się, że się nie pokazuję :P), mam jednak nadzieję chociaż trochę za mną tęsknicie. Dzisiaj napisze tylko krótko i postaram się powoli wracać do pisania. Maj tego roku był dla mnie bardzo ciężkim miesiącem głównie odbił się na mojej psychice, przez pewien okres czasu starałam się funkcjonować w miarę normalnie, ale jak już wróciłam do domu to dopiero dopadł mnie „dołek”. Wyjątkowo długo mnie przymało, dopiero teraz zaczynam czuć się lepiej. Dodatkowym obciążeniem było zmęczenie fizyczne wynikające z braku snu. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepiej.

Pogrzeb mojej Marlene odbędzie się 12 czerwca o godzinie 12.20.

Znalazłam już nową pracę w Niemczech w okolicach Saarbrücken, do Pani 79 lat, kobietka jeszcze całkowicie sprawna fizycznie, początkująca demencja wraz z Panią będę miała do opieki pudelka. Planowany wyjazd 14 lipca, ale prawdopodobnie będzie wyjazd przesunięty o 2 tygodnie ze względu na moje terminy wizyt u stomatologa.

Odezwę się wkrótce, mam zaległości w czytaniu waszych postów koniecznie muszę nadrobić.

Miłego popołudnia.

Reklama

18 myśli na temat “Krótka informacja

  1. Jeszcze nie wiem okaże się jak pojadę i ją poznam, pracę mam jako zmienniczka mojej mamy koleżanki, rozmawiałam z nią przez telefon mówiła że Pani bardzo miła, elegancja, bardzo samodzielna jeszcze mam nadzieję że będzie dobrze

   Polubienie

 1. Naprawdę bardzo mi przykro. Znam te dołki aż za dobrze i choć częściowo rozumiem co przeżywasz 😦 Sam, odkąd musiałem odstawić leki, znowu wpadłem w dół, choć staram sie przed ludźmi na blogu to ukrywać. Wierzę w Ciebie, wierzę że dasz radę i całym sercem trzymam kciuki!!

  Polubione przez 1 osoba

  1. W dużych miastach tak bywa, że czeka się na pogrzeb około 2 tygodni a nawet podobno i dłużej. Z naszą Marlene mogło to także być spowodowane tym, że miała robioną sekcję zwłok ale to cała historia, którą na pewno opiszę

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s