Jak minął dzień ??

Kolejny dzień prawie za nami, ja dzisiaj rozpoczęłam dzień dosyć wcześnie bo krótko przed 7, wiem, wiem może powiedzieć to ma być wcześnie, ale ostatnie dni nie było potrzeby więc wstawałam około godziny 9, oczywiście kładę się dosyć późno to i późno wstaję. Dzisiaj musiała pojechać z teściową na pobranie krwi z tego powodu wstałam wcześniej, jedyne laboratorium, które jeszcze pobiera krew i robi badania mieści się prawie na drugim końcu miasta, dobrze, że mamy auto. Wszystko udało nam się załatwić nawet wyniki morfologii były już po 15 minutach to nie musiałam jechać drugi raz po odbiór. Przy okazji zrobiłam małe zakupy i już około 9 byłyśmy w domu. Całe szczęście wyniki wyszły dużo lepiej, mam nadzieję, że do wtorku jeszcze się poprawią.

Pogada dzisiaj była dosyć ładna ale chyba przyjdzie jakaś zmiana bo po południu strasznie zaczęła mnie boleć głowa, nawet musiałam się położyć. Przespałam się 2 godzinki i ból przeszedł. Oglądałam wczoraj na vod.tvp.pl program rozrywkowy pt. „To był rok”, bohaterem odcinka był rok 1989, przypomniały mi się lata młodość i od wczoraj krąży mi po głowie piosenka Małgorzaty Ostrowskiej „Mister of America”, jakoś tak poprawiła mi ta piosenka nastrój.

A Wam jak minął dzień ??? Mam nadzieję, że dobrze. Przesyłam pozdrowienia, miłego wieczoru i weekendu.

Reklama

19 myśli na temat “Jak minął dzień ??

 1. Dziękuję u mnie bez zmian. Bez złych wieści o bliskich mi. Smutek, że końca nie widać. Co będzie ze światem. Bardzo cieszę się, że wyniki mamy już są lepsze i że tak sprawnie poszło Wam w laboratorium.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Czasami znajomosci się przydają, akurat tam pracuje sąsiadka z lat mojego dzieciństwa i dlatego tak nam poszło sprawnie. Cieszę się, że u Ciebie bez zmian. Też zastanawiam się co bedzie dalej, jak to dlugo potrwa, musimy tp przetrwać oby zdrowo

   Polubione przez 1 osoba

  1. U nas nawet w większych sklepach nie ma dużo osób, np. tylko 10 osób i jak jedna osoba wyjdzie to druga wchodzi, a w małych sklepach max 2 klientów, pozostali czekają na zewnątrz.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Spokojnie. A wieczorem kwarantanna została przedłużona u nas o kolejne 2 tygodnie, zaostrzono też jej zasady. Siedzimy więc i staramy się relaksować 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s