News…

Planowo powinnam w środę 19 czerwca jechać do pracy, niestety nie jadę moja podopieczna ma zapaleniu płuc i jest w szpitalu. Moja mama czyli moja zmienniczka w poniedziałek zjeżdża do domu, wszystko stanęło na głowie dobrze, że jakieś pieniądze mam odłożone to w razie braku pracy 3 miesiące przeżyje. Miłego weekendu, miałam napisać coś więcej ale te upały tak wykańczają, nic się człowiekowi nie chce. Ochłodzenia życzę i mało burz.

Reklama

8 myśli na temat “News…

 1. Niespodziewane rzeczy często nam psują szyki, ale Ty przezorna i zabezpieczona. Ja tam kocham słonko a upały nad morzem nie są trudne do zniesienia. Wiaterek ciągle mamy. Odpoczywaj Dotko, ciesz się życiem.

  Polubienie

  1. Kochana Basiu całe szczęście jestem zabezpieczona na ewentualność braku pracy, pracując z osobami starszymi trzeba zawsze brać pod uwagę takie sytuacje. Cieszę się tym, że spędzę trochę czasu w domu z mamą. Mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodni będę coś wiedziała, jak nie tam to trzeba będzie szukać czegoś nowego. Pozdrawiam.

   Polubione przez 1 osoba

   1. U mnie dotychczas same źle wieści i czuję sie fatalnie stąd brak mojej aktywności…. Ale powoli wychodzimy na prostą i powrócę tu. Buziaki

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s